BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Velniškai skauda galvą

Velniškai skauda galvą ir niekaip negaliu suprasti dėl ko taip yra. Kartais galvoju, kad persimąsčiau. Jau įsivaizduoju, kai ateinu pas daktarą ir jam sakau - daktare, man skaudą galvą. Kas man?
Ir daktaras atsako - persimąstymas. Jums garantuotai persimąstymas. Pernelyg daug galvojate apie save, apie aplinką, apie ateitį, apie praeitį, apie dabartį, apie kitus. Stebiuosi kaip esate apskritai gyvas. Jūsų galva jau turėjau sprogti dar prieš tai, kai parašėte pirmąjį savo blogo įrašą.
- Daktare, o kokie vaistai nuo šios ligos? - klausčiau aš nerimąstingai.
- Ak, šitie vaistai jau seniai išrasti ir labai plačiai naudojami visame pasaulyje. Žmonės paragavę šio vaisto pradeda sveikti valandos bėgyje. Jie tampa linksmi, energingi, atsipalaidavę. Šiam vaistui net nereikia gauti recepto ir jo galima įsigyti beveik betkur.
- Tikrai? Prašau, pasakykite kur galėčiau jų rasti?
- Ogi jūs ir pats puikiai žinote - bare, parduotuvėse, pas draugus, galbūt ir bet pas save namie jau turite. Tie vaistai yra alkoholis.

Na ir tada aš apverčiu kabinete stovintį stalą, aplinkui išmėtau visus popierius, apšaukiu savo daktarą, pagrasinu, kad kreipsiuosi į teismą ir apsisukęs išeinu iš kabineto. (Kažkaip vaizdingai norėjau parašyti)

Tik deja.. Liko viena bėda - galvą vis dar skauda. O čia ką jau daryti nebeaišku.
Kilo kita idėja - įsivaizduoju, kad ateinu pas Verygą ir Karbauskį. Susitinkame Basanavičiaus gatvėje (čia simboliškai, Basanavičius buvo blaivininkas). Pasisveikinam. Abu žvalgosi per petį, žiūri ar kur Landsbergis neseka.

Sakau nu tai ką, gal einam kur nors, išgersim kavos. Gal patarsite ką čia reiktų daryti, kad neskaudėtų galvos nuo persimąstymo.
- Aš kavos negeriu, sako Karbauskis.
- O aš labai norėčiau. Mėgstu kavą, ramiu tonu atsako Veryga.
Karbauskis pakraipė galvą.
- Reiktų atsisakyti, Aurelijau. Geriau arbatą gerti. Juk moksliškai įrodyta. Ar žinojot kad 80% žmonių visame pasaulyje kenčia nuo kofeino sukeltų nemigos problemų?

Abu su Veryga nesuprantam iš kur šitie skaičiai, bet per daug neklausinėjam. Karbauskis kalba toliau:
- Dar kitas įdomus faktas, kad mokyklose, jaunimas jau nuo septintos klasės, kas antras vartoja kavą. Stulbinantys skaičiai. Pats buvau mokyklose, bendravau su mokiniais. Visi tą patį sako. Va mes pvz, Naisiuose, puikiausiai ir be kavos gyvenam. Festivaliuose tik arbatą geriam, jokios kavos nėra. Ir visiems gerai būna.
Jau net nebežinom ką čia ir sakyti. Ginčytis nesinori - nors ir faktai stipriai abejotini. Nedrąsiai sakau.
- Ramūnai, o tai gal nuveši kur nors, parodysi, kur galima skaniai arbatos atsigerti? Ką manai, Aurelijau?
- Jo, tikrai galim, važiuojam geriau arbatos. - Eilinį kartą nuomonę pakeitė Veryga.
- Gerai važiuojam.
Užeinam už kampo, Ramūnas, kviečia lipti į savo cadillac. Visi įlipam. Su Veryga atsisėdam. Karbauskis užsisega du diržus ir užsideda šalmą. Veryga pasiūlo dar užsidėti kelių ir alkūnių apsaugas. Ramūnas sutinka. Svarbiausia, saugumas, sako. Negali žinoti kas gali nutikti.
Nuvažiuojam vistik ne į kavinukę, bet į valstiečių štabą. Įeinam į vidų į Karbauskio kabinetą. Karbauskis pats pataiso arbatos, pradedam gurkšnoti. Veryga truputį spjaudosi, bet po kelių akimirkų arbata pradeda veikti. Po kelių akimirkų pradedu matyti skaičukus akyse. Pradedu suprasti iš kur atsiranda Karbauskio minimi faktai.
Dabar viskas atrodo logiška. Paprašau stebuklingos arbatos ir išeinu laimingas.

Patiko (5)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą